Search for:

 

Az üzleti folyamatok újratervezése az üzleti folyamatok jövőbeli állapotának fejlesztése. Az újratervezési erőfeszítéseket megelőzi a jelenlegi állapot üzleti folyamatainak áttekintése, valamint a projekt csapat üzleti folyamatokra vonatkozó oktatása az üzleti folyamatokról.

____________________________________________________________________________________________________

 

 

Az üzleti folyamatok újratervezési folyamatának optimalizálása

 

Fontos, hogy végigcsinálják az üzleti folyamatok újratervezési folyamatát, mert számos kulcsfontosságú tényezőt vezérel, többek között:

  • Azonosítására és értékelésére ERP szoftver gyártók
  • Az üzleti ügy megteremtése a változáshoz
  • Új ERP rendszer bevezetésének megtervezése
  • Üzleti folyamatok fejlesztése
  • Az üzleti teljesítmény javítása

Miután a csapat megismerte az üzleti folyamatok bevált módszereit, a DDCS elősegíti a jövőbeli fejlesztéseket szolgáló workshopot. Az ilyen típusú műhelyeket funkcionális területek szerint szervezik meg. Először a csapat áttekinti a jelenlegi állapot problémáit és az üzleti folyamatok legjobb gyakorlatait. Ezután megtervezünk egy új üzleti folyamatot, amely kiküszöböli a pazarlást és javítja a termelékenységet.

Amint világossá válik a jövő szervezeti kialakítása, a csapatot felkérjük, hogy határozza meg a jövő előnyeit. Ezen információk alapján a DDCS végigvezeti a menedzsmentet és a csapatot a változásokkal kapcsolatos üzleti ügy fejlesztésén.

 

 

Üzleti folyamatok újratervezése A következő lépések

 

A gyártók bölcsek, ha strukturált üzleti folyamatok újratervezésével dolgoznak, amikor elindulnak egy ERP-választásba , mert érdemes elemezni a folyamatok és feladatok aktuális állapotát.

Alaposan megvizsgáljuk, hogyan zajlik a munka egy szervezeten belül, és elkülönítjük a fejlesztendő területeket az értékláncban.

Ahogy végigvezeti Önt ezen a folyamaton, figyelembe vesszük a tudásmenedzsmentet, a munkavállalók felhatalmazását, az új IT-k elfogadását és a közös jövőképet.

Az ERP-rendszerek szerepet játszanak a teljesítményfejlesztési célokban, a nyilvántartás automatizálásától az üzleti folyamatok ésszerűsítéséig. Ezek a fejlesztések kihatással vannak a lényegre.

További információért töltse le az „ Útmutató az üzleti teljesítmény javításához ” című fehér könyvünket , amely ütemtervet nyújt a folyamatjavító programok megvalósításához, hogy gyorsabb kommunikáció, valós idejű adatok és továbbfejlesztett adatok formájában elősegítse üzleti teljesítményének javítását. láthatóság.